Najnowsze szkolenie odbędzie się 26 czerwca (wtorek) o godzinie 20:00. W ciągu dwóch godzin otrzymasz garść merytorycznej wiedzy, dzięki której dowiesz się jak skutecznie zaplanować tworzenie oraz sprzedaż produktów online, aby nie utonąć pod nadmiarem zadań i skuteczne zrealizować swoje cele sprzedażowe!

Bonus dla Ciebie!

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz PREZENT!

Lista produktów i usług, jakie możesz wykorzystać w swoim biznesie online

Sprawdź, co Cię czeka podczas szkolenia online:

Poznasz 7 punktową ścieżkę, dzięki której będziesz tworzyć i sprzedawać swoje produkty bez stresu!

Zaplanujesz każdy etap (przed, w trakcie i po sprzedaży) i dowiesz się co zrobić, by Twoja praca była naprawdę efektywna!

Dowiesz się, skąd brać pomysły na kolejne produkty i usługi, które będą chętnie nabywane przez Twoich odbiorców

Stworzysz solidny grunt zanim zaczniesz sprzedawać!

Poznasz metodę dzięki której rozpoczniesz pracę nad produktem wtedy, gdy będziesz mieć na niego kolejkę chętnych!

Opracujesz skuteczną promocję poprzez różne kanały w social mediach

Jeśli kiedykolwiek tworzyłaś własny produkt online, przeprowadzałaś kampanię sprzedażową lub w jakikolwiek inny sposób próbowałaś wypromować swoją ofertę to wiesz zapewne, że jest to złożony, angażujący i często bardzo męczący proces!

Jednak dzięki temu, że swój biznes online prowadzę już od 5 lat, a na swoim koncie mam kilkanaście różnorakich produktów i indywidualną pracę z kilkuset klientkami nauczyłam się go usprawniać w taki sposób, by nie tylko zapewniał oczekiwane efekty, ale również pozwalał mi totalnie się nie zamęczyć!

Jeśli działasz online to ta wiedza przyda Ci się niezależnie od tego, czy jesteś na samym początku, czy tak jak ja, na swoim koncie masz już kilka, a nawet kilkanaście produktów.


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od blisko 5 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących i satysfakcjonujących biznesów. 6 listopada 2013 roku stworzyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami. 

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, prowadziłam szkolenia, założyłam własny mastermind oraz grupę na Facebooku. Wszystkie te projekty pomagają kobietom wdrażać określone rozwiązania do swoich biznesów, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.