Chcesz by Twój biznes w 2019 roku wszedł na nowy, wyższy poziom?

Każdy z nas ma cele biznesowe do których dąży. A Ty? Większa liczba klientów, większa sprzedaż, lepsza automatyzacja, więcej powracających klientów lub mniej godzin przeznaczanych każdego dnia na pracę, na czym zależy Ci najbardziej?

Jeśli w nadchodzącym 2019 roku planujesz osiągnąć lepsze wyniki musisz już teraz zaplanować działania, które doprowadzą Cie do celu!

Weź udział w 1,5 godzinnym webinarze, dzięki któremu poznasz rozwiązania, które pomogą Ci skutecznie rozwiąć Twój biznes!

Podczas spotkania:

Poznasz zestaw rozwiązań, dzięki którym możesz skutecznie rozwinąć swój biznes

Odkryjesz działania, z których korzystają duże, znane firmy

Dowiesz się, jak możesz je zastosować w swoim biznesie

Przygotujesz wstępny plan do wdrożenia w najbliższych tygodniach

  Otrzymasz odpowiedzi na swoje pytania podczas sesji Q&A

  Powtórka webinaru będzie dostępna wyłącznie dla osób zapisanych i zostanie wysłana w czwartek 8.11. o godz. 12:00.


  Kim jestem?

  Nazywam się Katarzyna Głąb i od blisko 5 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących i satysfakcjonujących biznesów. 6 listopada 2013 roku stworzyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami. Wcześciej przez kilka lat pracowałam jako copywriter, co pozwoliło mi udoskonalić swój warsztat pisarski.

  Odkąd stworzyłam własną markę wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, prowadziłam szkolenia, założyłam własny mastermind i przeprowadziłam ponad setkę indywidualnych konsultacji. Wszystkie te projekty pomagają kobietom wdrażać określone rozwiązania do swoich biznesów, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

  Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.