Masz cele na ten rok? A na jak długo starczy Ci motywacji?

Każdego roku większość z nas ustala sobie nowe postanowienia noworoczne. Zdrowsza dieta, więcej sportu, mniej pracy, większe zarobki... Problem w tym, że pomimo wspaniałych celów motywacji do działania wystarcza nam zazwyczaj zaledwie do końca stycznia. A przecież są to postanowienia, które chcemy realizować przez cały rok!

Weź udział w 1,5 godzinnym webinarze, dzięki któremu poznasz techniki i sposoby, które pomogą Ci utrzymać motywacje i osiągnać swoje cele!

Podczas webinaru:

Pokażę Ci w jaki sposób ustalać konkretne cele do realizacji

Zdradzę Ci w jaki sposób utrzymać silną motywację do działania

Opowiem Ci o technikach, które pomagają mi realizować wszystkie swoje cele

Powtórka webinaru będzie dostępna wyłącznie dla osób zapisanych i zostanie wysłana w środę (16 stycznia) o godz. 12:00.


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od blisko 5 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących i satysfakcjonujących biznesów. 6 listopada 2013 roku stworzyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami. Wcześciej przez kilka lat pracowałam jako copywriter, co pozwoliło mi udoskonalić swój warsztat pisarski.

Odkąd stworzyłam własną markę wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, prowadziłam szkolenia, założyłam własny mastermind i przeprowadziłam ponad setkę indywidualnych konsultacji. Wszystkie te projekty pomagają kobietom wdrażać określone rozwiązania do swoich biznesów, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.