Czy wiesz, że lejek sprzedażowy jest jednym z najlepszych sposobów pozwalających rozwijać i skalować biznes online?

Wielu przedsiębiorców popełnia zasadniczy błąd. Tworzą produkty, a potem automatycznie przechodzą do sprzedaży. To nie działa! 

Kluczem do efektywnego pozyskiwania klientów jest działanie w myśl zasady "Know me - Trust me - Like me - Pay me", gdzie sprzedaż jest dopiero na końcu tego procesu. Jeśli klient Cię nie pozna, nie zaufa Ci i nie polubi to z dużym prawdopodobieństwem także Ci nie zapłaci.

Dlatego tak ważne jest stworzenie przemyślanego lejka sprzedażowego!

Weź udział w bezpłatnym webinarze, w trakcie którego pokażę Ci, dlaczego warto stworzyć własny lejek sprzedażowy!

Podczas webinaru:

Wyjaśnię czym jest lejek sprzedażowy

Powiem Ci dlaczego warto go wprowadzić nawet w małej, jednoosobowej firmie

Zdradzę Ci na czym polega ogromna skuteczność lejka sprzedażowego

Powtórka webinaru będzie dostępna wyłącznie dla osób zapisanych i zostanie wysłana w środę (13 lutego) o godz. 12:00.


Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od blisko 6 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących i satysfakcjonujących biznesów. 6 listopada 2013 roku stworzyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami. Wcześciej przez kilka lat pracowałam jako copywriter, co pozwoliło mi udoskonalić swój warsztat pisarski.

Odkąd stworzyłam własną markę wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, prowadziłam szkolenia, założyłam własny mastermind i przeprowadziłam ponad setkę indywidualnych konsultacji. Wszystkie te projekty pomagają kobietom wdrażać określone rozwiązania do swoich biznesów, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.