Twoje treści nie budzą zainteresowania Twoich odbiorców? Prowadzisz fanpage, wysyłasz newsletter, ale masz wrażenie, że to o czym piszesz kompletnie mija się z celem? Twoje komunikaty w żaden sposób nie pomagają Ci w promocji biznesu i sprzedaży Twoich produktów? Chcesz pisać w taki sposób wzbudzać zaangażowanie Twoich klientów i zachęcać ich do podjęcia określonych działań?

Weź udział w kursie, gdzie zamiast uczyć się teorii o tym, jak pisać angażujące treści po prostu je stworzysz!

 

Czego nauczysz się podczas kursu?

 • Zaczniesz tworzyć treści, które będą angażować Twoją społeczność
 • Każdy tekst będzie zgodny z Tobą i dostosowany do branży w jakiej działasz. Nie chodzi przecież o to, by powielać coś, z czym nie czujesz się dobrze!
 • Zdobędziesz zaufanie odbiorców i wypromujesz swój biznes, dzięki poruszaniu tematów, które są dla nich ważne
 • Zaczniesz sprzedawać swoje produkty i usługi odpowiednio podkreślając ich korzyści, a nie namawiając do kupna
 • Nauczysz się opowiadać historie, które zachwycą Twoich klientów
 • Dzięki temu, że będziesz wiedziała o czym pisać, zaczniesz publikować swoje treści regularnie
 • Dasz mnóstwo wartości swojej społeczności, dzięki czemu zaczną do Ciebie wracać po więcej!
 • Stworzysz bazę treści, które będziesz mogła wykorzystać na swoim fanpage'u lub w newsletterze
 • Nauczysz się tworzyć świetne posty w praktyce
 • Realizacja każdego z zadań nie zajmie Ci więcej niż 20 minut
 • Dowiesz się, o czym pamiętać, by już zawsze tworzyć dobre treści!

 

W efekcie otrzymujesz zestaw 10 naprawdę świetnych treści z których możesz korzystać przez 10 kolejnych tygodni! Dodatkowo zyskujesz też wiedzę, dzięki której bez problemu poradzisz sobie w przyszłości.

Zapisz się na listę zainteresowanych i odbierz PREZENT!

Lista elementów skutecznego posta na Facebooku

Zapisz się na listę zainteresowanych, aby mieć pewność, że zdążysz zająć sobie miejsce na kursie (ich ilość będzie ograniczona, a osoby na liście dowiedzą się  o starcie sprzedaży jako pierwsze). Dodatkowo otrzymasz bonusy i będziesz mogła skorzystać z możliwości zakupu kursu w lepszej cenie! Zapis na listę zainteresowanych jest bezpłatny.

Wsparcie i feedback

Kurs realizowany jest w specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie na bieżąco uzyskasz wskazówki nie tylko ode mnie, ale i od pozostałych uczestniczek!

Szybki efekt

Kurs ma formę wyzwania i trwa 14 dni podczas których dzięki odpowiednim przykładom stworzysz 10 konkretnych treści i zdobędziesz zestaw użytecznych wskazówek

Gotowe treści

Przygotowane podczas kursu treści możesz od razu wykorzystać w swoim biznesie, dzięki czemu pierwsze efekty będziesz obserwować już podczas jego trwania!

Kim jestem?

Nazywam się Katarzyna Głąb i od 5 lat pomagam kobietom w rozwoju dobrze prosperujących i satysfakcjonujących biznesów. 6 listopada 2013 roku stworzyłam bloga Po Sukces Na Szpilkach, gdzie regularnie dzielę się konkretnymi wskazówkami. 

Od tamtego czasu wydałam dwa kursy, kilka e-booków oraz rozbudowanego workbooka z ćwiczeniami. Napisałam też dziesiątki artykułów, założyłam własny mastermind oraz grupę na Facebooku. Wszystkie te projekty pomagają kobietom wdrażać określone rozwiązania do swoich biznesów, pozyskiwać nowych klientów i zwiększać swoją sprzedaż.

Skąd pomysł na kurs? Od moich klientek! Jako, że wiele z nich prosiło mnie o porady dotyczące treści umieszczanych w swoich social mediach postanowiłam wyjść na przeciw potrzebom szerszej publiczności. Tym bardziej, że przez 5 lat pracowałam jako copywriter i prowadziłam kilka firmowych profili na Facebooku, więc doskonale wiem o co chodzi w dobrych, przyciągających tekstach!

Opinie klientek korzystających z moich wskazówek

Justyna Gocel

Justyna Gocel Make Up Artist

Jak tylko odkryłam e-booka o „7 typach postów, które rozruszają zasięgi na Twoim Facebooku” z entuzjazmem pochłonęłam go w dosłownie chwilę, tak tak, bo jak coś napiszesz to nie da się tego nieprzeczytać jednym tchem :). Niewiele myśląc (...) przystąpiłam do realizacji jednego z kroków, który to wyjątkowo przypadł mi do gustu – nie uwierzysz, ale jeszcze tego samego wieczoru, którego otrzymałam cudo do rozruszania mojego Facebooka zamieściłam post zgodnie ze wskazówkami. Zdecydowałam się przybliżyć swoim fanom moją historię, jak zaczęła się moja przygoda zwana pasją z makijażem profesjonalnym. Nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę zadziała. Faktycznie po chwili widziałam kolejne like i co jeszcze zauważyłam to zwiększony zasięg. Składam ogromne podziękowania za ten e-book, bo rzeczywiście przekonałam się na własnym Fan Page, że to cudowne narzędzie DZIAŁA 100%. Ale to nie wszystko, bo niebawem znowu zastosuję kolejny typ z 7 – ciekawe który wybiorę ;). Nie wyobrażam sobie mniejszego wyniku likeów. Jeszcze raz dziękuję Ci Kasiu za wiedzę, którą chcesz i potrafisz się dzielić, że wspierasz inne kobiety, za to że jesteś. Dzięki Tobie wiem, że chcę i chcę pochłaniać więcej wiedzy, abym mogła rozwijać się i działać. Buziaki!

 

Strona Justyny

https://www.facebook.com/gocelmakeup/

Sylwia Cegieła

Autorka bloga Kulturalne rozmowy, dziennikarka z zamiłowania i pasji

Podczas naszej rozmowy ws. strategii komunikacji marki omówiłyśmy pomysły, które ewentualnie mogłyby zainteresować moich odbiorców. Skupiłyśmy się na contencie i kreacji blogowego wizerunku, który potem z powodzeniem wdrożyłam u siebie. Wszystkie sposoby komunikacji  spotkały się z ogromnym zainteresowaniem moich czytelników. Kasia pomogła mi uruchomić wyobraźnię oraz sprawiła, że zaczęłam myśleć, jak moi potencjalni odbiorcy. 

 

Strona Sylwii

www.sylwiacegiela.pl

Stwórz ze mną angażujące treści dla Twojego biznesu!


Dlaczego warto zainteresować się tematem kursu?

Promocja każdego biznesu online opiera się na odpowiedniej treści. Im jest ona lepiej dopasowana do potrzeb klienta i trafniej porusza zagadnienia jakie go interesują, tym lepsze przynosi efekty. Nie daj sobie wmówić, że dobre teksty potrafi stworzyć tylko copywriter z kilkuletnim stażem! Sama możesz być copywriterem w swojej firmie, a co za tym idzie budować zaangażowanie swoich klientów, promować swój biznes i zwiększać sprzedaż!

Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.