5 kroków do większej sprzedaży w biznesie online

Pobierz darmowy przewodnik i poznaj sposoby, które pomogą Ci oczarować klientów, zyskać ich zaufanie i sprawić, że zaczną kupować więcej i chętniej!

Dzięki przewodnikowi:

  • odkryjesz różne sposoby na ZWIĘKSZENIE sprzedaży w biznesie online
  • zgłębisz RELACJĘ ze swoim klientem i dowiesz się czego naprawdę potrzebuje
  • wzbudzisz ZAUFANIE swoich odbiorców i sprawisz, że będą chętnie do Ciebie wracać
  • zrozumiesz, że nie każdy klient szuka jak najtańszych rozwiązań i nauczysz się prezentować LEPSZE OPCJE
  • zbudujesz podwaliny pod STABILNY i ZAUTOMATYZOWANY BIZNES

Konkretne wskazówki

Koniec błądzenia! Jasno określone działanie krok po kroku

Gotowa ścieżka

Sposoby ułożone w odpowiedniej kolejności pięciu kroków

Brak nachalności

Sprzedaż oparta o relacje i rozwiązywanie problemów klienta

Poznaj opinie kobiet, które pobrały przewodnik

Żaneta Barska

Autorka bloga Powiedz to po grecku

E-book zawiera konkretne wskazówki, jak zwiększyć sprzedaż online od zaraz. Napisany jest prostym językiem, bez biznesowego żargonu, żeby osoby początkujące też mogły z niego skorzystać. Poza tym zawiera dużo odnośników do dodatkowych informacji, które mogą nam pomóc. Taka malutka książeczka, a taka cenna! 

www.powiedztopogrecku.pl

Aleksandra Radomska

Autorka bloga Ścieżka Wilczycy

Kasiu, Twój e-book uświadomił mi jak ważne jest świadome kreowanie swojej oferty i planowanie ścieżki klienta. Bardzo przemawia do mnie Twoje podeście do oferowania wartości klientom. Powiedziałabym, że to nasza wspólna podróż z klientem, długofalowa relacja (w przeciwieństwie do przygodnych romansów), z której oboje wynosimy realną korzyść. Dzięki Tobie poznałam różnicę pomiędzy cross sell a up sell, co zaowocuje nowymi działaniami w moim własnym biznesie.

www.aleksandraradomska.pl

Kasia Borkowska

Wirtualna asystentka

Kasia w swoim najnowszym przewodniku przypomina nam, po raz kolejny, że najważniejszym krokiem do większej sprzedaży (w biznesie online) jest skupienie się na potrzebach naszych klientów. Tylko dzięki takiemu nastawieniu będziemy w stanie zwiększyć sprzedaż i zyskać ich zaufanie. Wskazówki, których udziela nam autorka są przedstawione w nienachalny sposób, a jednocześnie zmuszają do analizy swoich działań i natychmiastowego wdrożenia poprawek.

www.kasiaborkow.pl

Strona Po Sukces Na Szpilkach działa w zgodzie z obowiązującym prawem o ochronie danych osobowych. Zapoznaj się z polityką prywatności.